Ansatte på Furuset bibliotek og aktivitetshus

Stine Greni

Stine Greni

Daglig leder / Hussjef

Kontakt: 98648614
stine.greni@deb.oslo.kommune.no

Siv

Siv

Fagleder bibliotek og administrasjon

Kontakt:
fagleder.bibliotek@deb.oslo.kommune.no

Eirik Kjellsen

Eirik Kjellsen

Produsent

Kontakt:
eirik.kjellsen@deb.oslo.kommune.no

Lisa Bakk Bøen

Lisa Bakk Bøen

Bookingansvarlig

Kontakt:
lisa.bakk.boen@deb.oslo.kommune.no

Øivind Storvik

Øivind Storvik

Frivillighetskoordinator

Kontakt:
oivind.storvik@bal.oslo.kommune.no

Eskinder Roth

Eskinder Roth

Barne- og ungdomsarbeider, lydstudio

Kontakt:
Eskinder@live.no

Grace Tabea Tenga

Grace Tabea Tenga

Barne- og ungdomsarbeider, dans

Kontakt:
grace.tabea.tenga@gmail.com

Saema Afzal

Saema Afzal

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Nozar Edalati

Nozar Edalati

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
nozar.e@hotmail.com

Ramin Moradi

Ramin Moradi

Trivselsvakt

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Israh Waseem

Israh Waseem

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Abdul-Aziz Mohammed

Abdul-Aziz Mohammed

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Helene Heger Voldner

Helene Heger Voldner

Programansvarlig

Kontakt: 95904925
helene.voldner@deb.oslo.kommune.no

Sahra Jaber

Sahra Jaber

Fagleder barn og unge

Kontakt: 48120289
sahra.jaber@bal.oslo.kommune.no

Karoline Røsand

Karoline Røsand

Bibliotekar

Kontakt:
karoline.rosand@deb.oslo.kommune.no

Jørn Norum Slemdal

Jørn Norum Slemdal

Litteraturformidler

Kontakt:
jorn.slemdal@deb.oslo.kommune.no

Jamil A. Syed

Jamil A. Syed

Frivillighetskoordinator

Kontakt: 47803431
jamil.syed@bal.oslo.kommune.no

Selma El Hafedi

Selma El Hafedi

Kafémedarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Evienia Nikolau

Evienia Nikolau

Kjøkkenansvarlig Kafé Fubiak

Kontakt:
evienia@alice.it

Sedef Kobya

Sedef Kobya

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
sedef.aydin@bal.oslo.kommune.no

Vlora Ajeti

Vlora Ajeti

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
vlorii_97@hotmail.com

Noham Jonas

Noham Jonas

Trivselsvakt

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Yusra Salah Hasan

Yusra Salah Hasan

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Zeynep Arslan Suslu

Zeynep Arslan Suslu

Danseinstruktør

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Charlotte Sætre

Charlotte Sætre

Fagleder frivillighet

Kontakt: 45464059
charlotte.satre@bal.oslo.kommune.no

Mathieu Hengy

Mathieu Hengy

Leder Kafé Fubiak

Kontakt: 957 81 145
mathieu.hengy@deb.oslo.kommune.no

Toril Stensland

Toril Stensland

Bibliotekar

Kontakt:
toril.stensland@deb.oslo.kommune.no

Yasser Abdulla

Yasser Abdulla

Administrasjonsmedarbeider

Kontakt:
yasser.abdulla@deichman.no

Shileer Alazzawi

Shileer Alazzawi

Husvert

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Gabriel Jonas

Gabriel Jonas

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
gabriel9213@hotmail.no

Sofia Ali

Sofia Ali

Kafémedarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Anas Jarrari

Anas Jarrari

Kafémedarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Mohammad Ali

Mohammad Ali

Kafémedarbeider

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Alend Ahmed Sheker

Alend Ahmed Sheker

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Kawsica Rashasingham

Kawsica Rashasingham

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no

Zakaria Nur Mohamed

Zakaria Nur Mohamed

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deb.oslo.kommune.no