Ansatte på Furuset bibliotek og aktivitetshus

Stine Greni

Stine Greni

Daglig leder / Hussjef

Kontakt: 98648614
stine.greni@kul.oslo.kommune.no

Siv

Siv

Fagleder bibliotek

Kontakt:
fagleder.bibliotek@kul.oslo.kommune.no

Eirik Kjellsen

Eirik Kjellsen

Arrangmenter, teknikk og design

Kontakt:
eirik.kjellsen@kul.oslo.kommune.no

Evienia Nikolau

Evienia Nikolau

Kjøkkenansvarlig Kafé Fubiak

Kontakt:
evienia@alice.it

Eskinder Roth

Eskinder Roth

Barne- og ungdomsarbeider, lydstudio

Kontakt:
Eskinder@live.no

Grace Tabea Tenga

Grace Tabea Tenga

Barne- og ungdomsarbeider, dans

Kontakt:
grace.tabea.tenga@gmail.com

Jørn Norum Slemdal

Jørn Norum Slemdal

Litteraturformidler 1.-7.klasse

Kontakt:
jorn.slemdal@kul.oslo.kommune.no

Saema Afzal

Saema Afzal

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:

Redwan Mohamed

Redwan Mohamed

Kontakt:

Helene Heger Voldner

Helene Heger Voldner

Programansvarlig

Kontakt: 95904925
helene.voldner@kul.oslo.kommune.no

Sahra Jaber

Sahra Jaber

Fagleder barn og unge

Kontakt: 48120289
sahra.jaber@bal.oslo.kommune.no

Toril Stensland

Toril Stensland

Bibliotekar

Kontakt:
toril.stensland@kul.oslo.kommune.no

Karoline Røsand

Karoline Røsand

Bibliotekar, arrangementer, SoMe

Kontakt:
karoline.rosand@kul.oslo.kommune.no

Sedef Aydin-Kobya (permisjon)

Sedef Aydin-Kobya (permisjon)

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
sedef.aydin@bal.oslo.kommune.no

Vlora Ajeti

Vlora Ajeti

Barne- og ungdomsarbeider, dans

Kontakt:
vlorii_97@hotmail.com

Nozar Edalati

Nozar Edalati

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
nozar.e@hotmail.com

Mounir Koubache

Mounir Koubache

Trivselsvakt

Kontakt:

Eella Iticha

Eella Iticha

Prosjektmedarbeider "Aktive og trygge barn"

Kontakt:
eella.iticha@bal.oslo.kommune.no

Charlotte Sætre

Charlotte Sætre

Fagleder frivillighet

Kontakt: 45464059
charlotte.satre@bal.oslo.kommune.no

Gabriel Jonas

Gabriel Jonas

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
gabriel9213@hotmail.no

Jamil A. Syed

Jamil A. Syed

Frivillighetskoordinator

Kontakt: 47803431
jamil.syed@bal.oslo.kommune.no

Mathieu Hengy

Mathieu Hengy

Leder Kafé Fubiak

Kontakt: 957 81 145
mathieu.hengy@kul.oslo.kommune.no

Temoor Ul Hassan

Temoor Ul Hassan

Barne- og ungdomsarbeider, lydstudio

Kontakt:
temoor@live.no

Lisa Bakk Bøen

Lisa Bakk Bøen

Bibliotekar, Lesefrø, Booking

Kontakt:
lisa.bakk.boen@kul.oslo.kommune.no

Øivind Storvik

Øivind Storvik

Frivilligkoordinator, altmuligmann

Kontakt:
oivind.storvik@bal.oslo.kommune.no

Noham Jonas

Noham Jonas

Trivselsvakt

Kontakt:

Sofia Ali

Sofia Ali

Kafémedarbeider

Kontakt: