Ansatte på Furuset bibliotek og aktivitetshus

Stine Greni

Stine Greni

Daglig leder / Hussjef

Kontakt: 98648614
stine.greni@deichman.no

Nesteren Hasani

Nesteren Hasani

Fagleder frivillighet

Kontakt: 47671092
nesteren.hasani@bal.oslo.kommune.no

Siv

Siv

Fagleder bibliotek og administrasjon

Kontakt:
fagleder.bibliotek@deb.oslo.kommune.no

Eirik Kjellsen

Eirik Kjellsen

Produsent

Kontakt:
eirik.kjellsen@deichman.no

Una Molvig

Una Molvig

Bookingansvarlig

Kontakt:
una.molvig@deichman.no

Øivind Storvik

Øivind Storvik

Frivillighetskoordinator

Kontakt:
oivind.storvik@bal.oslo.kommune.no

Eskinder Roth

Eskinder Roth

Barne- og ungdomsarbeider, lydstudio

Kontakt:
Eskinder@live.no

Nozar Edalati

Nozar Edalati

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
nozar.e@hotmail.com

Selma El Hafedi

Selma El Hafedi

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Mohamed Zayiadi

Mohamed Zayiadi

Ungdomsarbeider

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Ali Iqbal

Ali Iqbal

Trivselsvaktassistent

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Israh Waseem

Israh Waseem

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Sahra Jaber

Sahra Jaber

Fagleder barn og unge

Kontakt: 48120289
sahra.jaber@bal.oslo.kommune.no

Karoline Røsand

Karoline Røsand

Bibliotekar

Kontakt:
karoline.rosand@deichman.no

Jørn Norum Slemdal

Jørn Norum Slemdal

Litteraturformidler

Kontakt:
jorn.slemdal@deichman.no

Jamil A. Syed

Jamil A. Syed

Frivillighetskoordinator

Kontakt: 47803431
jamil.syed@bal.oslo.kommune.no

Sedef Kobya

Sedef Kobya

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
sedef.aydin@bal.oslo.kommune.no

Saema Afzal

Saema Afzal

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Faissal Fanna

Faissal Fanna

Trivselsvaktassistent

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Huseyin Yilmaz

Huseyin Yilmaz

Trivselsvaktassistent

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Abdul-Aziz Mohammed

Abdul-Aziz Mohammed

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Nahom Jonas

Nahom Jonas

Trivselsvakt

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Ramin Moradi

Ramin Moradi

Trivselsvakt

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Lisa Bøen

Lisa Bøen

Programansvarlig

Kontakt: 98067216
lisa.boen@deichman.no

Toril Stensland

Toril Stensland

Bibliotekar

Kontakt:
toril.stensland@deichman.no

Yasser Abdulla

Yasser Abdulla

Administrasjonsmedarbeider

Kontakt:
yasser.abdulla@deichman.no

Shileer Alazzawi

Shileer Alazzawi

Husvert

Kontakt:
shileer.azzawi@deichman.no

Gabriel Jonas

Gabriel Jonas

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
gabriel9213@hotmail.no

Yusra Salah Hasan

Yusra Salah Hasan

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Vlora Ajeti

Vlora Ajeti

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
vlorii_97@hotmail.com

Anas Jarrari

Anas Jarrari

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Helle Langmoen

Helle Langmoen

Husvert

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Zakaria Nur Mohamed

Zakaria Nur Mohamed

Aktivitetsleder, Lydstudio

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Alend Ahmed Sheker

Alend Ahmed Sheker

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Kawsica Rashasingham

Kawsica Rashasingham

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no