Ansatte på Furuset bibliotek og aktivitetshus

Christian Slaaen

Christian Slaaen

Fungerende daglig leder

Kontakt: 95833829
christian.slaaen@deichman.no

Nesteren Hasani

Nesteren Hasani

Fagleder frivillighet

Kontakt: 47671092
nesteren.hasani@bal.oslo.kommune.no

Siv

Siv

Fagleder bibliotek

Kontakt:
fagleder.bibliotek@deb.oslo.kommune.no

Eirik Kjellsen

Eirik Kjellsen

Produsent

Kontakt:
eirik.kjellsen@deichman.no

Una Molvig

Una Molvig

Bookingansvarlig, bibliotekar

Kontakt:
una.molvig@deichman.no

Øivind Storvik

Øivind Storvik

Frivillighetskoordinator

Kontakt:
oivind.storvik@bal.oslo.kommune.no

Eskinder Roth

Eskinder Roth

Barne- og ungdomsarbeider, musikkstudio

Kontakt:
Eskinder@live.no

Nozar Edalati

Nozar Edalati

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
nozar.e@hotmail.com

Mohamid Zayiadi

Mohamid Zayiadi

Ungdomsarbeider

Kontakt:
mohamid.zayiadi@bal.oslo.kommune.no

Selma El Hafedi

Selma El Hafedi

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Hasib Haidar

Hasib Haidar

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Sahra Jaber

Sahra Jaber

Permisjon

Kontakt: 48120289
sahra.jaber@bal.oslo.kommune.no

Karoline Røsand

Karoline Røsand

Bibliotekar

Kontakt:
karoline.rosand@deichman.no

Jørn Norum Slemdal

Jørn Norum Slemdal

Litteraturformidler

Kontakt:
jorn.slemdal@deichman.no

Jamil A. Syed

Jamil A. Syed

Frivillighetskoordinator

Kontakt:
jamil.syed@bal.oslo.kommune.no

Sedef Kobya

Sedef Kobya

Permisjon

Kontakt:
sedef.aydin@bal.oslo.kommune.no

Ramin Moradi

Ramin Moradi

Fagleder barn og unge

Kontakt: 93844303
ramin.moradi@bal.oslo.kommune.no

Tosheeba Rasool

Tosheeba Rasool

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
tosheeba.rasool@bal.oslo.kommune.no

Anas Jarrari

Anas Jarrari

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Huseyin Yilmaz

Huseyin Yilmaz

Trivselsvaktassistent

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Furkan Karaboga

Furkan Karaboga

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Vlora Ajeti

Vlora Ajeti

Barne- og ungdomsarbeider, prosjektmedarbeider

Kontakt:
vlora.ajeti@bal.oslo.kommune.no

Lisa Bøen

Lisa Bøen

Programansvarlig

Kontakt: 98067216
lisa.boen@deichman.no

Monica Ifejilika

Monica Ifejilika

Prosjektleder Groruddalsprodusentene

Kontakt:
monica.ifejilika@bal.oslo.kommune.no

Toril Stensland

Toril Stensland

Bibliotekar

Kontakt:
toril.stensland@deichman.no

Yasser Abdulla

Yasser Abdulla

Administrasjonsmedarbeider

Kontakt:
yasser.abdulla@deichman.no

Shileer Alazzawi

Shileer Alazzawi

Husvert, litteraturformidler

Kontakt:
shileer.azzawi@deichman.no

Gabriel Jonas

Gabriel Jonas

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt:
gabriel9213@hotmail.no

Yusra Salah Hasan

Yusra Salah Hasan

Barne- og ungdomsarbeider

Kontakt: yusra.hasan@bal.oslo.kommune.no
Helle Langmoen

Helle Langmoen

Husvert

Kontakt:
helle.langmoen@deichman.no

Zakaria Nur Mohamed

Zakaria Nur Mohamed

Musikkstudio

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Malaika Solaimani

Malaika Solaimani

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no

Mikias Negash

Mikias Negash

Aktivitetsleder

Kontakt:
fubiak@deichman.no